Image
02/12/2006

Meest verdienstelijke allochtoon gekozen aan UHasselt

Om meer migrantenjongeren aan te zetten hoger onderwijs te volgen, reikt de Universiteit Hasselt vanaf dit jaar de 'Prijs Willy Goetstouwers voor de Meest Verdienstelijke Allochtone Student' uit.
 De eerste student die met de prijs van 1250 euro aan de haal gaat, is de 22-jarige Ugur Yildirim uit Beringen, die pas is afgestudeerd als handelsingenieur. Ugur is van Turkse afkomst, en hij is niet de enige gediplomeerde van zijn familie: drie van zijn broers hebben met succes hogere studies gedaan, en de vierde zit nog in de humaniora. En nu wil je natuurlijk weten wie Willy Goetstouwers is? De brave man is gepensioneerd algemeen beheerder van de universiteit.

Info: www.uhasselt.be

(SDB)

 


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5x chillen in het Geelse groen

1) Stadspark Dankzij de slotgracht rond het aanpalende Roosendaelhof lopen er altijd wel eendjes [...]

12/01/2026

Net je rijbewijs? Dan is dit wat je over autokosten moet weten

Net je rijbewijs gehaald? Gefeliciteerd, een nieuwe vrijheid begint! In België betekent dit niet alleen [...]

08/01/2026

5 coole weetjes over Brugge

1) Vroeger kon je schaatsen tot in Damme Op het Brugse uiteinde van de 15 km lange Damse Vaart [...]

05/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84