Image
14/12/2006

Giuliano Nero 1: Het Vijfde Slachtoffer

Dat de oude adelborst Marc Sleen dit nog moet meemaken: een nieuwe serie met 'Nero' als reekstitel. De strip komt uit Italië en is een niet onverdienstelijke poging om het genre van de serial killer thriller te vertalen naar het stripverhaal.
 De slager van dienst in Het Vijfde Slachtoffer heet 'De Grafdelver', snijdt zijn slachtoffers lek op het kerkhof en naait ze nadien keurig weer dicht. Giuliano Nero, een ex-flik die nu privédetective is, kijkt behoorlijk somber tegen het leven aan, maar raakt toch genoeg geïnteresseerd in de zaak om eens stevig in een wespennest vol intriges te trappen. Prima verhaal van Alex Crippa (uiteraard mét cliffhanger), ruw en ruig getekend en geschilderd door Andrea Mutti en Angelo Bussacchini. Toch wel een aanwinst voor de realistische detectivestrip.

(HDP)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole weetjes over Brugge

1) Vroeger kon je schaatsen tot in Damme Op het Brugse uiteinde van de 15 km lange Damse Vaart [...]

05/01/2026

5 panorama's over Hasselt

1) Panoramatoren van het Begijnhof Beklim 145 treden voor een verrassend panoramisch uitzicht [...]

29/12/2025

5 insta-hotspots in Kortrijk

1) Rozentuin Een prachtige rozentuin in het park van kasteel 't Hooghe, met honderden rozen. [...]

22/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84