Image
20/01/2007

Jef Geeraerts: Cro-Magnon

Jef Geeraerts, inmiddels toch al 76 jaar, slaagt er maar niet in afscheid te nemen van zijn populaire speurdersduo Vincke en Verstuyft, hoewel hij eigenlijk al twee boeken eerder met de reeks was gestopt.
  Vincke en Verstuyft kwamen al eens terug boven water in Dossier K , en in zijn nieuwste roman Cro-Magnon zijn ze alweer van de partij. Deze keer worden ze er echter met de haren bijgesleept, alsof het wel móest na het enorme succes van De Zaak Alzheimer in de cinema. Desondanks een pittige thriller in Geeraerts' typische staccatostijl. For the record : hierna is er nog één Vincke en Verstuyft-boek gepland.

(HDP)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 trendy koffiezaken in Aalst

1) KOP Koffiezaak Bij KOP kan je ontspannen tot in het kwadraat met de plantaardige specialiteitskoffie [...]

17/11/2025

Een studentikoze stadswandeling door Gent

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op het Sint-Pietersplein, [...]

13/11/2025

Vijf Vlaamse jongeren worden New Yorkers voor VTM GO

Nieuw op VTM GO: The Big Waffle, waarin vijf jongeren naar New York vertrekken om er te gaan meedraaien [...]

11/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84