Image
03/02/2007

Oud ijzer in Leuven: fietsenstallingen gevraagd

De stamgasten in fakbar Doc's Place aan de Brusselsestraat in Leuven, waar de studenten geneeskunde elkaar treffen, krijgen de laatste tijd meer politie over de vloer dan hen lief is. Niet dat daarbinnen illegale medische praktijken zouden plaatsvinden.
  Nee, het probleem situeert zich voor de deur. Daar staan welgeteld acht fietsenstallingen, terwijl er elke avond honderden fietsen worden 'geparkeerd' op straat of op het trottoir. Op de parking van Acco kunnen de Docgangers ook al niet meer terecht, want die is veranderd in een bouwwerf. Studentenkring Medica is ten einde raad en houdt een petitie voor meer fietsenstallingen.

Info: www.medica.be

 

(SDB)


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 panorama's over Brussel

1) Rooftop 58 Rooftop 58 is de grootste rooftopbar in Europa. Om van het uitzicht te genieten [...]

23/02/2026

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84