Image
23/02/2007

Zeveren en winnen?

Ben jij een van die studenten die vergroeid zijn met een gsm aan hun oor? Is zeveren je favoriete hobby? Draai je je hand niet om voor een fameuse portie blabla? Te zot voor woorden: het WK Blabla. Het doel is simpel: bel om ter langst naar een vriend(in).

De zevermarathon wordt live uitgezonden op Stubru, en de 10 finalisten krijgen elk 4 gsm’s en 4 FreeFriends paketten. De überwinnaar heeft nog meer blablachance: hij krijgt een vliegtuigcheque voor de duur van zijn gesprek. 8 uur bellen betekent een vlucht naar New York + retourticket! Smeer dus alvast de keel, laad de batterijen van je gsm op en zet je schrap voor het WK Blabla.

Meer info krijg je hier


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Dit zijn de favoriete bestemmingen voor taaluitwisselingsstudenten

Deze zomer zijn bijna vijfhonderd Belgische jongeren naar het buitenland vertrokken met World Education [...]

22/08/2025

Wist je dit al over Gent?

Op het Sint-Veerleplein in Gent, bij het Gravensteen, staat iets wat op het eerste gezicht lijkt op een [...]

18/08/2025

Schapen houden hogeschoolcampus groen (en blijven doorgrazen tot oktober)

Niet alle hogescholen liggen in een bruisend stadscentrum. Vertel dat maar aan de studenten op Campus [...]

04/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84