Image
19/06/2007

Nooit meer het bord afvegen

Het groene krijtbord en de stoffige bordenwissers zijn binnenkort volledig verleden tijd, het spiksplinternieuwe SMART Board neemt het over. Zo’n bord wordt aangestuurd door, hoe kan het ook anders, een computer.
  De Middenschool in het Antwerpse Keerbergen speelt een pioniersrol in het verhaal van het SMART Board . De school voerde twee jaar geleden het revolutionaire bord in als experiment en plukt daar nu de vruchten van. Leerkrachten projecteren de lessen op het bord door middel van een PowerPoint -presentatie, waardoor de leerlingen beter opletten en ze de leerstof gestructureerder onthouden. Bovendien kan de docent de studenten via de projectie meenemen naar websites. Indien nodig kan de leerkracht op het grote scherm veranderingen aanbrengen met de hand.

Info: www.smartopschool.be

  (SVR)

 


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

Net je rijbewijs? Dan is dit wat je over autokosten moet weten

Net je rijbewijs gehaald? Gefeliciteerd, een nieuwe vrijheid begint! In België betekent dit niet alleen [...]

08/01/2026

5 coole weetjes over Brugge

1) Vroeger kon je schaatsen tot in Damme Op het Brugse uiteinde van de 15 km lange Damse Vaart [...]

05/01/2026

5 panorama's over Hasselt

1) Panoramatoren van het Begijnhof Beklim 145 treden voor een verrassend panoramisch uitzicht [...]

29/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84