Image
15/07/2007

Nabaztag: draadloos konijntje

Dankzij internet zijn we nooit meer helemaal alleen, maar je kan het computerscherm bezwaarlijk knuffelbaar noemen. Konijntjes zijn een flink pak schattiger, en daarom ontwierp een slimme Fransman Nabaztag, het allereerste WiFi-konijn.
  Nabaztag is helemaal wit, kan wapperen met zijn oren en heeft gekleurde lampjes in zijn buik. Het konijn staat draadloos in verbinding met het internet en leest niet enkel e-mails, maar ook het weerbericht of nieuwsberichten voor. De mogelijkheden worden echter constant uitgebreid. Zo zal Nabaztag binnenkort ook internetradio kunnen ontvangen en boeken kunnen voorlezen. Alweer twee kwaliteiten die je bij geen enkele man terugvindt. Heeft iemand uit je vriendenkring ook een Nabaztag , dan kan je de konijntjes rechtstreeks met elkaar laten communiceren door liedjes of tekstboodschappen door te sturen. Zoveel leuker dan een saai sms-bericht.

Meer info: www.nabaztag.com

Richtprijs: 140 euro

 

  (SVK)


SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84