Image
11/09/2007

Vraag gratis fruit aan je prof

Scholen laten duizenden kilo’s gratis fruit aan hun neus voorbij gaan. Ze hebben recht op de overschotten van fruitveilingen, maar volgens Vlaams volksvertegenwoordiger Ludo Sannen weten de meeste onder hen dat niet.
  "Die regeling is zelfs zo onbekend dat dit jaar geen enkele school in Vlaanderen een aanvraag heeft ingediend om dat gratis fruit te ontvangen,” vertelt hij. Er schort dus nog wat aan de uitwerking, maar het idee is alvast nobel. Met de ‘Tutti Frutticampagne' wil het Vlaams Instituut voor Gezondheidspromotie scholen aanzetten om de studenten minstens één stuk fruit per week te laten eten. Ludo Sannen en Minister van Onderwijs Frank Vandenbroucke besloten om in de toekomst beter samen te werken.

Info: www.vig.be

  (SVR)

 


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 panorama's over Brussel

1) Rooftop 58 Rooftop 58 is de grootste rooftopbar in Europa. Om van het uitzicht te genieten [...]

23/02/2026

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84