Image
23/10/2007

Knuffelen verboden

De dertienjarige Hal Beaulie uit Virginia (Verenigde Staten) kreeg een verwittiging op school omdat hij een vriendin een knuffel gaf. Als hij nog zo losbandig omgaat met knuffels, mag de jonge scholier zich gaan verantwoorden bij de directie.
  Die besliste dat er geen tekens van affectie gegeven mogen worden. De jonge student begrijpt er niets van: “Wat is er verkeerd aan knuffelen?” De directrice ziet het anders: “In een school die bedoeld is voor 850 studenten, maar waar er 1100 op elkaar geplakt zitten, kan de minste aanleiding de lont aan het vuur steken. Duwtjes kunnen uitmonden in heuse knokpartijen, handdrukken kunnen bij bendes het sein zijn om misdaden te begaan." Dus: ten strengste verboden elkaars hand vast te houden of een ‘high-five' te geven.

(MT)

 


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Een studentikoze stadswandeling door Gent

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op het Sint-Pietersplein, [...]

13/11/2025

Vijf Vlaamse jongeren worden New Yorkers voor VTM GO

Nieuw op VTM GO: The Big Waffle, waarin vijf jongeren naar New York vertrekken om er te gaan meedraaien [...]

11/11/2025

5x street art in Sint-Niklaas

1) ROA op The Chapel Werk van de Gentse topartiest ROA vind je overal ter wereld, maar in Sint-Niklaas [...]

10/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84