Image
23/11/2007

Lady in roze

Het is het soort waaghalzerij waar de meeste meiden voor zouden passen, maar snowboardster Marie-France Roy houdt wel van een beetje gestunt. Dat doet ze hier op de foto overigens in een outfit van Oakley waar je niet echt naast kan kijken.
 Alleen al de kleur - sparkling grape - klinkt yummie! Met zulk een opvallende outfit is het uiteraard wel de bedoeling dat je ook een paar flitsende trucjes uithaalt op de piste. Niet voor beginners dus!

Jas: 85 euro. Broek: 70 euro. Oakley.

Info : www.oakleywomen.com


SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84