Image
03/01/2008

Goed voornemen

Een nieuw jaar, dat betekent natuurlijk ook een nieuwe agenda. Om het nieuwe jaar letterlijk kleur te geven, is er de agenda van Histor.
Die zit niet alleen in een kleurrijk jasje, je vindt er ook tal van handige tips en ideeën in voor je interieur. Elk kwartaal draait om een bepaald thema, en kreeg dus ook een ander kleurenpalet. Nooit saai, en bovendien lekker overzichtelijk. Want was dat goede voornemen niet om een beetje minder rommelig te wezen in het nieuwe jaar?

Kleuragenda. 10,95 euro (wie een Histor Perfect Finish-product koopt voor minstens 50 euro krijgt de agenda gratis). Enkel verkrijgbaar via www.histor.be 

Info: www.histor.be  

(KV)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Dit zijn de favoriete bestemmingen voor taaluitwisselingsstudenten

Deze zomer zijn bijna vijfhonderd Belgische jongeren naar het buitenland vertrokken met World Education [...]

22/08/2025

Wist je dit al over Gent?

Op het Sint-Veerleplein in Gent, bij het Gravensteen, staat iets wat op het eerste gezicht lijkt op een [...]

18/08/2025

Schapen houden hogeschoolcampus groen (en blijven doorgrazen tot oktober)

Niet alle hogescholen liggen in een bruisend stadscentrum. Vertel dat maar aan de studenten op Campus [...]

04/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84