Image
07/12/2007

Tim Goesaert is De Strafste Student

Op 6 december kreeg Tim Goesaert meer dan enkel mandarijntjes van de Sint. Hij won de tweede editie van 'De Strafste Student', een grote studentenquiz van Knack, en mocht met een spiksplinternieuwe Volkswagen Polo BlueMotion naar huis.
In de eerste ronde schreven zo'n 20.000 studenten zich in voor een online quiz. Daaruit werden de 236 slimste gefilterd, zij speelden gisterenavond een spannende finale in de Gentse Kinepolis. Na zestig meerkeuzevragen bleek toekomstige handelsingenieur uit Haacht Tim Goesaert 'De Strafste Student'. Veel kilometers zal de winnaar ondertussen nog niet afgelegd hebben met zijn nieuwe voiture, daarvoor moet hij eerst zijn rijbewijs halen.

Wie de hersens al wil klaarstomen voor de derde editie kan op www.destrafstestudent.be naar hartelust oefenen.

(SVR)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Een studentikoze stadswandeling door Gent

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op het Sint-Pietersplein, [...]

13/11/2025

Vijf Vlaamse jongeren worden New Yorkers voor VTM GO

Nieuw op VTM GO: The Big Waffle, waarin vijf jongeren naar New York vertrekken om er te gaan meedraaien [...]

11/11/2025

5x street art in Sint-Niklaas

1) ROA op The Chapel Werk van de Gentse topartiest ROA vind je overal ter wereld, maar in Sint-Niklaas [...]

10/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84