Image
03/03/2008

Maagdelijk wit

De komende lente en zomer kleurt de mannenwereld blank. Niet alleen witte T-shirts en truien, maar ook witte broeken zijn opnieuw volledig in.
Mannen die het toch liever boven de gordel houden, kunnen deze sexy sweater ook combineren met een blauwe jeans. Toch nog even voor alle duidelijkheid: witte sokken zijn nog steeds ferm fout!

Firth sweater van Sixty: 139 euro

Herd ER broek van Sixty: 149 euro

Info : www.sixty.net

(SVR)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Dit zijn de favoriete bestemmingen voor taaluitwisselingsstudenten

Deze zomer zijn bijna vijfhonderd Belgische jongeren naar het buitenland vertrokken met World Education [...]

22/08/2025

Wist je dit al over Gent?

Op het Sint-Veerleplein in Gent, bij het Gravensteen, staat iets wat op het eerste gezicht lijkt op een [...]

18/08/2025

Schapen houden hogeschoolcampus groen (en blijven doorgrazen tot oktober)

Niet alle hogescholen liggen in een bruisend stadscentrum. Vertel dat maar aan de studenten op Campus [...]

04/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84