Image
03/03/2008

Maagdelijk wit

De komende lente en zomer kleurt de mannenwereld blank. Niet alleen witte T-shirts en truien, maar ook witte broeken zijn opnieuw volledig in.
Mannen die het toch liever boven de gordel houden, kunnen deze sexy sweater ook combineren met een blauwe jeans. Toch nog even voor alle duidelijkheid: witte sokken zijn nog steeds ferm fout!

Firth sweater van Sixty: 139 euro

Herd ER broek van Sixty: 149 euro

Info : www.sixty.net

(SVR)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Een studentikoze stadswandeling door Brugge

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Eiermarkt, is [...]

02/10/2025

5 zonovergoten terrasjes in Antwerpen

1) Kapitein Zeppos Dit terras herken je meteen aan de rode parasols en stoelen. Gelegen op het [...]

29/09/2025

Een studentikoze stadswandeling door Hasselt

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

25/09/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84