Image
22/02/2008

Gentse straatartiest geeft Opel Agila kleur

Om het trendy nieuwe stadswagentje Agila te lanceren, organiseerde Opel een ontwerpwedstrijd. Die werd gewonnen door de jonge Gentse straatartiest Dave De Rop, alias BUE.
 Dave mag 2500 euro in zijn pet steken en rijdt drie maanden gratis rond in een Opel Agila . De door BUE beschilderde auto werd via eBay verkocht en bracht 13.800 euro op voor de StuBru-actie Music for Life .

Info : www.opel.be

(HDP)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Wist je dit al over Brussel?

De openingsscène van The Adventures of Tintin, de Kuifje-film van Steven Spielberg uit 2011, speelt zich [...]

08/09/2025

Wist je dit al over Leuven?

Het Hogeschoolplein in Leuven werd pas aangelegd in het begin van de 19de eeuw, na afbraak van een bouwvallig [...]

25/08/2025

Dit zijn de favoriete bestemmingen voor taaluitwisselingsstudenten

Deze zomer zijn bijna vijfhonderd Belgische jongeren naar het buitenland vertrokken met World Education [...]

22/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84