Image
06/03/2008

Strips: Siegfried

Een opera op papier? Laat maar komen, zo hoeven we tenminste die onuitstaanbare aria's niet te doorploegen. Het jonge Franse talent Alex Alice liet zich door de Nibelungensaga en de muziek van Wagner inspireren tot een schaamteloos bombastisch, maar tamelijk onweerstaanbaar stripalbum.
  Alex Alice is als een spons die eclectische invloeden in zich opzuigt. Nu eens herken je de overdaad van sf-bombastkoning Philippe Druillet uit de wilde seventies , dan weer zitten er duidelijke comicelementen in. Sommige pagina's hebben een bijna Disney-achtige helderheid, en tegelijk vinden we er ook veel verteltechnieken uit de klassieke Europese avonturenstrip in terug. Jawohl , dat allemaal in één bijna uit zijn voegen barstend album. Iedereen stil voor de ouverture!

  (HDP)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Vijf Vlaamse jongeren worden New Yorkers voor VTM GO

Nieuw op VTM GO: The Big Waffle, waarin vijf jongeren naar New York vertrekken om er te gaan meedraaien [...]

11/11/2025

5x street art in Sint-Niklaas

1) ROA op The Chapel Werk van de Gentse topartiest ROA vind je overal ter wereld, maar in Sint-Niklaas [...]

10/11/2025

5 Street Art-higlights in Geel

1) Mr. June De Nederlandse Mr. June nam de zijgevel van Standaard Boekhandel in de Nieuwstraat [...]

03/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84