Image
04/05/2008

Perfect, tot in de puntjes

Heb je geen zin en tijd om elke ochtend je haar te stylen en loop je er dan maar bij alsof je kapsel net ontploft is? Wij stellen je graag voor aan de ontkrullende haardroger van BaByliss.

 Dit topmodel is krachtiger en effectiever dan ooit dankzij drie unieke technologische verbeteringen. Zo kan je je haar drogen, ontkrullen en doen glanzen in een enkele handomdraai. Bye bye bad hair days.   

BeLiss 5721E van BaByliss: 59,90 euro

Info : www.babyliss.be

(SVR)
  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84