Image
21/05/2008

Belgen zijn bleiters

Zakdoekjesfabrikant Kleenex liet een onderzoek uitvoeren naar de manier waarop mensen omgaan met hun emoties. Wij Belgen blijken een emovolkje: één landgenoot op twee laat zijn emoties geregeld de vrije loop, en 65% heeft dat zelfs minder dan een week geleden nog eens gedaan.

Zijn wij een volk van bleiters? Ja, maar dat ligt seksegevoelig: één op twee vrouwen huilt, terwijl maar één op vijf mannen geregeld een Kleenex tegen de ogen dept. Waarvoor mannen hun doos Kleenex dan wel gebruiken, daar zullen we maar zedig over zwijgen.

Info : www.kleenex.be

(HDP)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

Net je rijbewijs? Dan is dit wat je over autokosten moet weten

Net je rijbewijs gehaald? Gefeliciteerd, een nieuwe vrijheid begint! In België betekent dit niet alleen [...]

08/01/2026

5 coole weetjes over Brugge

1) Vroeger kon je schaatsen tot in Damme Op het Brugse uiteinde van de 15 km lange Damse Vaart [...]

05/01/2026

5 panorama's over Hasselt

1) Panoramatoren van het Begijnhof Beklim 145 treden voor een verrassend panoramisch uitzicht [...]

29/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84