Image
08/05/2008

Buik probleemzone nummer één bij Belgische vrouwen

Flair organiseerde een lijfenquête bij 3121 vrouwen, en die blijken over het algemeen niet erg tevreden met hoe ze eruitzien. Vooral de navelstreek moet het ontgelden: meer dan zes vrouwen op tien hebben een rothekel aan hun buik.

Digitale time-out voor vrouwen

Op vraag van HP onderzocht Mind Lab International het effect van een 'digitale time-out' op het welzijn van vrouwen. Dagelijks tien minuutjes surfen naar je favoriete websites, foto's uitwisselen met vriendinnen en familie, of andere aangename internetactiviteiten uitvoeren, blijken bij vrouwen voor verminderde stress en hogere productiviteit te zorgen.

Info : www.hp.be

(HDP)


SOCIAL





 

Job in the picture

GUIDO's vijf favorieten in het Gents Universiteitsmuseum

Het Gents Universiteitsmuseum GUM ligt in de idyllische plantentuin van de UGent. Onder een speciaal [...]

29/01/2026

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84