Image
08/05/2008

Twee Leuvense studenten vallen in de prijzen

De Leuvense studenten Bo Vanluchene (1e bachelor Geschiedenis) en Elke Desanghere (3e bachelor Taal- en letterkunde) mogen elk 150 euro in hun spaarpot steken. Zij wonnen de 32 ste editie van de Interuniversitaire Literaire Prijs in de categorieën proza en poëzie.

Babylon, de faculteitskring van de KUL-studenten Taal en Letterkunde en organisator van de wedstrijd, kreeg in totaal 118 inzendingen. Studenten uit alle hoeken van Vlaanderen mochten zich inschrijven, maar vooral die uit Gent en Leuven waagden hun kans. Andere laureaten waren al Erik Spinnoy, Anne Provoost en Saskia De Coster. Zij zijn ondertussen stuk voor stuk zwaargewichten in de literaire wereld.

 

Info : www.babylon.student.kuleuven.be

 

(SVR)


SOCIAL





 

Job in the picture

GUIDO's vijf favorieten in het Gents Universiteitsmuseum

Het Gents Universiteitsmuseum GUM ligt in de idyllische plantentuin van de UGent. Onder een speciaal [...]

29/01/2026

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84