Image
20/06/2008

18-jarige overvalt limonadekraampje 12-jarig meisje

In het Amerikaanse Indiana heeft een achttienjarige het limonadekraampje van een twaalfjarig meisje beroofd. Hij liep weg met de reusachtige som van 17.50 dollar (11.30 euro), maar het meisje liet zich niet doen en zette de achtervolging in.

Toen ze enkele straten verder de dader een huis zag binnenlopen, belde ze de politie. Na drie kwartier en heel wat overtuigingswerk gaf Steve Tryon zich over. Hij werd gearresteerd en aangeklaagd voor diefstal.

 

(SVR)

 

 


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Wist je dit al over Brussel?

De openingsscène van The Adventures of Tintin, de Kuifje-film van Steven Spielberg uit 2011, speelt zich [...]

08/09/2025

Wist je dit al over Leuven?

Het Hogeschoolplein in Leuven werd pas aangelegd in het begin van de 19de eeuw, na afbraak van een bouwvallig [...]

25/08/2025

Dit zijn de favoriete bestemmingen voor taaluitwisselingsstudenten

Deze zomer zijn bijna vijfhonderd Belgische jongeren naar het buitenland vertrokken met World Education [...]

22/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84