Image
18/07/2008

Dvd: Michael Clayton

Michael Clayton is een hoogst intelligente en complexe thriller van Tony Gilroy, en da's de man die de scripts schreef voor de Bourne-trilogie. George Clooney speelt een fixer die de vuile zaakjes oplost van een grote advocatenfirma in New York.
  Wanneer een van de partners van de firma door het lint gaat, ontdekt Clayton dat hun grootste cliënt een vies geheim toedekt. Michael Clayton graaft diep onder de gladde huid van corporate America . Dat levert een spannende en paranoïde film op - John Grisham, maar dan slimmer - en doet je meteen ook nadenken over de twijfelachtige ethiek van multinationals en het leger advocaten dat hun de hand boven het hoofd houdt.

Dvd-extra's: Filmclips, interview cast & crew, behind the scenes, fotogalerij, liner notes, trailers

bekijk de trailer

 

(HDP)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Dit zijn de favoriete bestemmingen voor taaluitwisselingsstudenten

Deze zomer zijn bijna vijfhonderd Belgische jongeren naar het buitenland vertrokken met World Education [...]

22/08/2025

Wist je dit al over Gent?

Op het Sint-Veerleplein in Gent, bij het Gravensteen, staat iets wat op het eerste gezicht lijkt op een [...]

18/08/2025

Schapen houden hogeschoolcampus groen (en blijven doorgrazen tot oktober)

Niet alle hogescholen liggen in een bruisend stadscentrum. Vertel dat maar aan de studenten op Campus [...]

04/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84