Image
06/08/2008

Game zet aan tot moord

In Thailand heeft een student een taxichauffeur doodgestoken om een brutale scène uit Grand Theft Auto 4 na te bootsen. De 18-jarige werd opgepakt toen hij met de taxi achteruit uit een straat wou rijden met de bloedende chauffeur op de achterbank.

 Volgens de politie pleit de jongen schuldig. “Hij wou er naar eigen zeggen achter komen of het in werkelijkheid net zo makkelijk was om een taxi te beroven als in de game”, vertelt hoofdinspecteur Veeravit Pipattanasak. De student krijgt mogelijk de doodstraf in de vorm van een fatale injectie. Thaise winkeliers hebben de distributie van de game ondertussen stopgezet.

(SVR)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

Net je rijbewijs? Dan is dit wat je over autokosten moet weten

Net je rijbewijs gehaald? Gefeliciteerd, een nieuwe vrijheid begint! In België betekent dit niet alleen [...]

08/01/2026

5 coole weetjes over Brugge

1) Vroeger kon je schaatsen tot in Damme Op het Brugse uiteinde van de 15 km lange Damse Vaart [...]

05/01/2026

5 panorama's over Hasselt

1) Panoramatoren van het Begijnhof Beklim 145 treden voor een verrassend panoramisch uitzicht [...]

29/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84