Image
03/09/2008

Dvd: Ghosts of Cité Soleil

Ghosts of Cité Soleil is een documentaire van de Deen Asger Leth over het ellendige leven van gewapende gangbangers in de uitzichtloze Haïtiaanse sloppenwijk Cité Soleil.
  Asger Leth is de zoon van filmmaker en Lars von Trier-mentor Jorgen Leth, en die woont al jaren op Haïti, vandaar. Deze snoeihard gemonteerde documentaire geeft weinig tot geen inzicht in de politieke knoeiboel die Haïti naar de kloten heeft geholpen, maar neemt je wel mee naar de bemodderde steegjes van wat de VN ooit uitriep tot 'de gevaarlijkste plaats ter wereld', een hallucinante hel op aarde waar jonge gasten die compleet fucked-up zijn openlijk met zware wapens lopen te zwaaien. Verpletterend en confronterend, maar wanneer de film afgelopen is, blijf je met veel te veel vragen zitten.

Dvd-extra's: Trailer, 5 exclusieve featurettes: 'Life in Cité Soleil', 'Outside Cité Soleil', 'Kids in Cité Soleil', 'Rap in Cité Soleil' en '2pac in Studio', Wyclef Jean muziekvideo

bekijk de trailer 

(HDP)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Wist je dit al over Gent?

Op het Sint-Veerleplein in Gent, bij het Gravensteen, staat iets wat op het eerste gezicht lijkt op een [...]

18/08/2025

Schapen houden hogeschoolcampus groen (en blijven doorgrazen tot oktober)

Niet alle hogescholen liggen in een bruisend stadscentrum. Vertel dat maar aan de studenten op Campus [...]

04/08/2025

Erasmushogeschool Brussel? Zeg maar Erasmushogeschool Leuven!

Erasmushogeschool Brussel heeft niet alleen acht campussen in de hoofdstad, maar bood ook opleidingen [...]

01/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84