Image
23/10/2008

Olie van ontpitte olijven

Vind je de smaak van olijfolie te bitter? Dat is dan waarschijnlijk omdat je goedkopere flessen gebruikt, waarin ook de pitten van de olijven zijn uitgeperst.

Carapelli lanceert Il Nobile , een extra vierge olijfolie die louter wordt geperst uit ontpitte olijven. Dat staat garant voor het ontbreken van de bittere nasmaak én voor een intens en fruitig smaakpalet.

 

Info : www.carapelli.com

 


SOCIAL





 

Job in the picture

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84