Image
29/09/2008

WANTED: sperma

Maar liefst 1 op 6 koppels kan maar moeilijk of zelfs geen kinderen krijgen. Omdat bij spermabanken de vraag het aanbod dreigt te overstijgen, zijn de verzamelaars dringend op zoek naar nieuwe donoren en daarbij komen zeker ook studenten in aanmerking.

"Door de nieuwe wettelijke norm mag eenzelfde spermadonor slechts zes verschillende kinderloze paren helpen zwanger te worden, waardoor het tekort nog schrijnender is geworden", vertelt dokter Guy T'Sjoen van de spermabank van UZ Gent aan De Zondag. Hij en zijn collega's starten in oktober met een affichecampagne om studenten te overtuigen spermadonor te worden. In het UZ Gent bieden zich gemiddeld 10 donoren per jaar aan, een aantal dat vijf keer zo groot zou moeten zijn. Dus, mannelijke studenten uit alle hoeken van België, laat al die kostbare zaadcellen niet sterven in een of andere zakdoek en help een handje!

(SVR)


SOCIAL





 

Job in the picture

5 panorama's over Brussel

1) Rooftop 58 Rooftop 58 is de grootste rooftopbar in Europa. Om van het uitzicht te genieten [...]

23/02/2026

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84