Image
11/10/2008

Het Verhaal der Lage landen

Studenten, neem je pluim en inktpot, pen of laptop, want met deze kortverhalenwedstrijd voor studenten uit Nederland en Vlaanderen vallen er heel wat interessante prijzen te pakken: all-in citytrip naar Berlijn, vliegtuigreizen naar Barcelona of Praag, een weekendje Amsterdam, Rotterdam of Maastricht én natuurlijk ook een hoop boeken.

Jongeren van 16 tot 26 uit Nederland en Vlaanderen kunnen nog tot 20 oktober hun kortverhaal van maximum 1400 woorden mailen naar hetverhaal@cjp.be. Rik Torfs, Saskia de Coster, Marc Reynebeau, Renske de Greef en Iris Koppe selecteren de beste kortverhalen en lezen die op 9 november voor op de Boekenbeurs, waar ook de andere prijzen worden uitgereikt. De wedstrijd is een initiatief van CJP.

Klik hier voor meer info

(SVR)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

Net je rijbewijs? Dan is dit wat je over autokosten moet weten

Net je rijbewijs gehaald? Gefeliciteerd, een nieuwe vrijheid begint! In België betekent dit niet alleen [...]

08/01/2026

5 coole weetjes over Brugge

1) Vroeger kon je schaatsen tot in Damme Op het Brugse uiteinde van de 15 km lange Damse Vaart [...]

05/01/2026

5 panorama's over Hasselt

1) Panoramatoren van het Begijnhof Beklim 145 treden voor een verrassend panoramisch uitzicht [...]

29/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84