Image
10/11/2008

Laat je omringen

Ben je volledig in 't zwart gekleed of heb je 't gevoel dat je outfit nog iets mist? Dan zorgt een lange halsketting zeker voor de finishing touch. Trouwens ook de ideale manier om de aandacht af te leiden van het vetlaagje op je buik.

Halsketting van NafNaf : 15 euro

Info : www.nafnaf.com  

(SVR)

 

Verdoezel de kroezel

 

In de winter kan je haar vaak beginnen te kroezelen. Schaf jezelf snel Re-naître aan, een shampoo die verrijkt is met rijstproteïnen, voor het te laat is. Na enkele wasbeurten is het haar niet alleen hersteld, maar ook sterker dan voordien en glanst het zoveel mooier. De geur van bloemig groen en oriëntaals hout krijg je er zo bij.

Re-naître shampoo van L'Oréal: 15 euro

Re-naître haarmasker van L'Oréal: 19 euro

Info : www.loreal.be

  (SVR)


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 Sint-Niklase biertjes

1) ZoemZoem ZoemZoem, een parelend amberblond honingbier van 8 procent, wordt gebrouwen in microbrouwerij [...]

30/03/2026

Alweer nieuwbouw met honderden studentenkoten in Gent

De kotenschaarste in Gent heeft al heel wat nieuwbouwactiviteit opgeleverd. Momenteel wordt gemetseld [...]

25/03/2026

5 niet te missen events in Geel

1) Reggae Geel Op een wei een paar kilometer ten oosten van Geel-centrum wordt al sinds 1979 het enige [...]

23/03/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84