Image
01/12/2008

Dvd: There will be blood

Het Kwade bestaat, en het boort naar olie. Wanneer de aftiteling van deze film over het scherm rolt, blijf je minutenlang uitgeteld in je zetel zitten, alsof er een aambeeld op je borstkas weegt.
  Zo verpletterend goed is There will be blood , Paul Thomas Andersons huiveringwekkende deconstructie van een genadeloze, geen concurrentie duldende, duivelse Amerikaanse oliebaron in de eerste helft van de twintigste eeuw. Daniel Day-Lewis overtreft zichzelf met een acteerprestatie van een keeldichtsnoerende intensiteit, en de beelden zijn zo verschroeiend mooi dat ze zich blijvend op je netvlies branden. De présence van Day-Lewis overschaduwt alles, maar let ook op de uitstekende Paul Dano (24), die je kent uit Little Miss Sunshine .

Dvd-extra's: Montage met inspiratiebronnen

(HDP)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole weetjes over Brugge

1) Vroeger kon je schaatsen tot in Damme Op het Brugse uiteinde van de 15 km lange Damse Vaart [...]

05/01/2026

5 panorama's over Hasselt

1) Panoramatoren van het Begijnhof Beklim 145 treden voor een verrassend panoramisch uitzicht [...]

29/12/2025

5 insta-hotspots in Kortrijk

1) Rozentuin Een prachtige rozentuin in het park van kasteel 't Hooghe, met honderden rozen. [...]

22/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84