Image
06/01/2009

Tomb Raider Underworld : Poten en oren ( PC, PS3, Xbox 360, Wii )

Lara Croft maakt eindelijk haar echte intrede op de nieuwste generatie spelconsoles. In Tomb Raider Underworld gaat ze opnieuw op geheel archeologisch en esthetisch verantwoorde wijze op zoek naar een verloren artefact: de hamer van de Noorse god Thor.

Daarvoor reist ze alweer de hele aardbol rond, van Vaticaanstad tot Paaseiland. Ook aan de gameplay is er weinig veranderd, met een gezonde mix van actie en uitdagende puzzels. Een klassieke Tomb Raider dus, maar wel in een uiterst strak jasje. En dat slaat niet enkel op de nieuwe Lara, die helemaal gemotioncaptured werd door een Olympische turnster. Ook de omgevingen zien er behoorlijk afgelikt uit, en er is veel aandacht geschonken aan details zoals licht en weer. Nog een Googletip voor de mannelijke gamers: Alison Carroll is in augustus verkozen tot het officiële nieuwe Lara Croft-model: 23 jaar, poten, oren, alles erop en eraan.

 

(SVK)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Vijf Vlaamse jongeren worden New Yorkers voor VTM GO

Nieuw op VTM GO: The Big Waffle, waarin vijf jongeren naar New York vertrekken om er te gaan meedraaien [...]

11/11/2025

5x street art in Sint-Niklaas

1) ROA op The Chapel Werk van de Gentse topartiest ROA vind je overal ter wereld, maar in Sint-Niklaas [...]

10/11/2025

5 Street Art-higlights in Geel

1) Mr. June De Nederlandse Mr. June nam de zijgevel van Standaard Boekhandel in de Nieuwstraat [...]

03/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84