Image
03/12/2008

Stoeiende studenten zorgen voor overlast

In het Nieuw-Zeelandse Hamilton is het park de favoriete plek van veel studenten om te rollebollen, maar volgens de buurtbewoners loopt het de spuigaten uit. Op een grote vergadering kwamen de vijftig aanwezigen tot het besluit dat het zo niet verder kan.

Éen vrouw vertelde hoe ze een koppeltje zag vrijen op een bank, een andere zag studenten er tegenaan gaan onder een boom en nog iemand anders had twee tortelduifjes van bil zien gaan op klaarlichte dag. “Ik zou ze meteen weggejaagd hebben, ze hoorden in school te zitten!”, klonk het. En niet alleen de stoeipartijen zorgen voor overlast, ook voor binge drinking is het park blijkbaar de ideale plek. Politiechef Lance Tebbutt vroeg de buurtbewoners elke vorm van overlast voortaan te melden.

(SVR)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Wist je dit al over Brussel?

De openingsscène van The Adventures of Tintin, de Kuifje-film van Steven Spielberg uit 2011, speelt zich [...]

08/09/2025

Wist je dit al over Leuven?

Het Hogeschoolplein in Leuven werd pas aangelegd in het begin van de 19de eeuw, na afbraak van een bouwvallig [...]

25/08/2025

Dit zijn de favoriete bestemmingen voor taaluitwisselingsstudenten

Deze zomer zijn bijna vijfhonderd Belgische jongeren naar het buitenland vertrokken met World Education [...]

22/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84