Image
07/01/2009

70.000 Iraanse studenten zijn kandidaat-zelfmoordenaar

In Iran hebben vijf fundamentalistische studentenverenigingen en een conservatief geestelijke beweging de regering vorige week toestemming gevraagd om zelfmoordaanslagen te organiseren. Ondertussen hebben al een dikke 70.000 studenten zich als kandidaat-zelfmoordenaar geregistreerd.

Enkele dagen geleden vertelde ayatollah Ali Khamenei nog dat elke Iraniër die in Gaza aan de zijde van Hamas sneuvelt een marteldood sterft, maar vooral de Israëlische invasie in Gaza trok veel studenten over de streep. Hoewel het niet de eerste keer is dat vrijwilligers zich aanbieden, zouden er tot nog toe nog geen aanslagen gepleegd zijn door zulke kandidaten. Bovendien heeft de regering op dergelijke verzoeken in het verleden nog nooit gereageerd.

(SVR)


SOCIAL





 

Job in the picture

5 panorama's over Brussel

1) Rooftop 58 Rooftop 58 is de grootste rooftopbar in Europa. Om van het uitzicht te genieten [...]

23/02/2026

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84