Image
30/01/2009

Sneaker meets stiletto’s

Een nieuwe trend in schoenenland is de hooggehakte sneaker. Puma is met dit baanbrekend idee de eerste die de kloof tussen fashion en sport overbrugt.

Een avondje uit op stiletto’s is op zich al een work-out voor je kuiten maar Puma gaat nog een stapje verder. Sergio Rossi, de ontwerper van de nieuwe lijn van het sportmerk, combineert moeiteloos chic en street. De opvallendste ontwerpen uit de collectie zijn ongetwijfeld de sneakers op hoge hakken met klittenbandsluiting en daarnaast de ‘Clyde sneaker’ die in een nieuw satijnen jasje werd gestopt en verkrijgbaar is in zes kleuren. Vanaf maart kun je jezelf verwennen met een paar vanaf 150 euro. Ook schoenenmerk Ash pakt deze zomer uit met hun versie van de high heeled sneaker. Misschien wordt deze trend wel gebombardeerd tot dé ultieme schoen om de Stiletto run in Antwerpen te lopen.

(VDV)


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5x 'waauw!' in Antwerpen

1) Het Havenhuis is waauw! Vanop dit bijzonder opvallende gebouw van Zaha Hadid heb je een spectaculair [...]

18/11/2024

5 weetjes over Leuven

1) Oudste katholieke universiteit ter wereld De KU Leuven is de oudste ter wereld. Ze werd gesticht [...]

11/11/2024

Ontdek de wereld met AIESEC

Wil je reizen, nieuwe mensen ontmoeten, echte vaardigheden ontwikkelen en een impact maken op globale [...]

06/11/2024

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84