Image
04/02/2009

Kotvriendelijke koelkast

Ben je het beu dat de schimmelkaas van je kotgenoot de hele frigo een geurtje geeft of dat iedereen jouw ruimte in de frigo altijd inneemt? Dan heeft Stefan Buchberger de ideale oplossing voor jou bedacht. Eén koelkast met voor iedereen een eigen compartiment.

Voor de mensen die ietwat territoriaal zijn aangelegd als het over de koelkast gaat, is de Flatshare de verdiende winnaar van de Electrolux Design Lab 2008. De Australiër van de Universiteit voor Toegepaste Kunsten in Wenen liet zich inspireren door het leven in een studentenflat met alle nachtmerries en ongemakken van een gedeelde koelkast. Flatshare bestaat uit één basisstation waarbij je met vier kleurrijke en stapelbare modules eindeloos kunt combineren. Niet alleen handig, maar ook uiterst modieus.

(VDV)


SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84