Image
06/02/2009

Duurste bed ter wereld kost 60.000 euro

Tom Cruise valt elke avond op deze Hästens Vividus in slaap, maar ook bij dieven is het bed erg in trek. In het Nederlandse Uden werd een brutale overval gepleegd op een beddenzaak met als doel dit peperdure, handgemaakte bed buit te maken.

Het duurste bed bestaat uitsluitend uit natuurlijke materialen zoals paardenhaar, wol, linnen en katoen. Ook de productietijd draagt bij tot het prijskaartje, maar liefst 150 uur wordt aan zo’n bed gewerkt. Deze dingen weten ook dieven erg goed, want reeds drie verkooppunten werden overvallen. Of dit bed ook verkoopt? Jazeker, een Belgische zakenman die een goede nachtrust hoog in het vaandel draagt, schafte zichzelf al een Hästens Vividus aan.

(VDV)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole weetjes over Brugge

1) Vroeger kon je schaatsen tot in Damme Op het Brugse uiteinde van de 15 km lange Damse Vaart [...]

05/01/2026

5 panorama's over Hasselt

1) Panoramatoren van het Begijnhof Beklim 145 treden voor een verrassend panoramisch uitzicht [...]

29/12/2025

5 insta-hotspots in Kortrijk

1) Rozentuin Een prachtige rozentuin in het park van kasteel 't Hooghe, met honderden rozen. [...]

22/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84