Image
22/03/2009

Wonder, woman

Het Portugese jeansmerk Salsa pakt uit met een uitzonderlijk model dat net als haar andere collecties heel comfortabel zit en met de hand wordt gemaakt om zo de beste kwaliteit te garanderen, maar die daarnaast ook de schoonheid van vrouwelijke rondingen in de verf zet.

De unieke pasvorm van de Wonder Jeans zorgt voor een push-upeffect om u tegen te zeggen. Probeer het zelf maar, je zal het je niet beklagen.

Wonder Jeans van Salsa: tussen 75 en 110 euro

Info : www.salsajeans.com

 

(SVR)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84