Image
15/03/2009

Nóg gezondere fruitsappen

De fruitsappen van Tropicana waren al vitaminebommen, maar het nieuwe gamma Essentials gaat nog een stap verder. Aan elk van de zeven smaken waarin de nieuwe sappen verkrijgbaar zijn, is een zogenaamd micronutriënt toegevoegd, bijvoorbeeld vitamine C, magnesium, calcium, vezels... Nóg gezonder dus.

Info : www.tropicana.be

 

Warme kriek

 

Timmermans , brouwer van de fijnste kriekenlambiek, verwarmt ons deze winter met een warme kriek met een vleugje kaneel erin. De kriek zit in flessen van 75 cl, en je warmt 'm makkelijk op in de microgolf.

 

Info : www.kriek.be


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 trendy koffiezaken in Aalst

1) KOP Koffiezaak Bij KOP kan je ontspannen tot in het kwadraat met de plantaardige specialiteitskoffie [...]

17/11/2025

Een studentikoze stadswandeling door Gent

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op het Sint-Pietersplein, [...]

13/11/2025

Vijf Vlaamse jongeren worden New Yorkers voor VTM GO

Nieuw op VTM GO: The Big Waffle, waarin vijf jongeren naar New York vertrekken om er te gaan meedraaien [...]

11/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84