Image
20/02/2009

Kotterello leert kotstudenten koken

We weten allemaal dat kotstudenten al eens hun toevlucht zoeken in afhaalchinees, pizza en frituurkost. Dankzij een zeskoppig kookteam van de Katholieke Hogeschool uit Kortrijk komt hier ongetwijfeld verandering in.

Zes gedreven laatstejaars gingen de uitdaging aan om eigenhandig een kookboek vol eenvoudige, maar overheerlijke gerechten in elkaar te knutselen voor de hongerige kotstudent. In totaal verzamelden ze 52 recepten, die ze van grootmoeder pikten of zelf fabriceerden. Handig aan het boek is dat het voorzien is van een ring met een zuignap, zo hang je het boek zonder problemen in je keuken.

(VDV)


SOCIAL





 

Job in the picture

GUIDO's vijf favorieten in het Gents Universiteitsmuseum

Het Gents Universiteitsmuseum GUM ligt in de idyllische plantentuin van de UGent. Onder een speciaal [...]

29/01/2026

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84