Image
20/02/2009

Kotterello leert kotstudenten koken

We weten allemaal dat kotstudenten al eens hun toevlucht zoeken in afhaalchinees, pizza en frituurkost. Dankzij een zeskoppig kookteam van de Katholieke Hogeschool uit Kortrijk komt hier ongetwijfeld verandering in.

Zes gedreven laatstejaars gingen de uitdaging aan om eigenhandig een kookboek vol eenvoudige, maar overheerlijke gerechten in elkaar te knutselen voor de hongerige kotstudent. In totaal verzamelden ze 52 recepten, die ze van grootmoeder pikten of zelf fabriceerden. Handig aan het boek is dat het voorzien is van een ring met een zuignap, zo hang je het boek zonder problemen in je keuken.

(VDV)


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 panorama's over Brussel

1) Rooftop 58 Rooftop 58 is de grootste rooftopbar in Europa. Om van het uitzicht te genieten [...]

23/02/2026

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84