Image
23/02/2009

Studenten tekenen honderden piemels op muur huisgenoot

We geven alvast één raad: sluit de deur van je studentenkamer altijd goed af vooraleer je een weekendje naar huis gaat, zodat dit jou zeker niet overkomt.

Nietsvermoedend vertrok de Amerikaanse student naar huis, maar toen hij terugkwam, geloofde hij zijn eigen ogen niet. Zijn hele kamer was omgetoverd tot een penispaleis. Honderden exemplaren, groot en klein, sierden zijn muren, kast, spiegel en bureau. Zelfs een toetsenbord met minipenisjes ontbrak niet. Gelukkig voor de ‘jongeheer’ hebben zijn vrienden eerst zijn kamer behangen vooraleer ze aan de slag gingen. Beelden van de beeldige kamer vind je hier.

(VDV)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Wist je dit al over Brussel?

De openingsscène van The Adventures of Tintin, de Kuifje-film van Steven Spielberg uit 2011, speelt zich [...]

08/09/2025

Wist je dit al over Leuven?

Het Hogeschoolplein in Leuven werd pas aangelegd in het begin van de 19de eeuw, na afbraak van een bouwvallig [...]

25/08/2025

Dit zijn de favoriete bestemmingen voor taaluitwisselingsstudenten

Deze zomer zijn bijna vijfhonderd Belgische jongeren naar het buitenland vertrokken met World Education [...]

22/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84