Image
25/02/2009

Is deo kankerverwekkend?

Kettingmails zijn er altijd al geweest, maar momenteel doet er eentje de ronde die voor veel ophef zorgt, omdat iemand erin waarschuwt voor een verband tussen het gebruik van deodorant en borstkanker. Lopen meisjes die vaak deo gebruiken effectief meer kans om borstkanker te krijgen?


Absoluut niet. Chris Mertens is de man bij wie het allemaal begon. Hij werkt op de afdeling Financiën van het departement Elektrotechniek van de KU Leuven en kreeg de mail zo’n twee jaar geleden toegestuurd. Op zijn beurt stuurde hij het bericht door naar enkele kennissen, mét zijn elektronische handtekening van de Universiteit. De mail begon een eigen leven te leiden, en al snel leek het alsof de waarschuwing van de Universiteit kwam. Tot op vandaag krijgt Mertens een twintigtal mails per dag over het bericht, maar daar reageert hij al lang niet meer op en bovendien heeft de Universiteit Leuven een klacht ingediend bij de politie. Een oproep dus aan iedereen die nog steeds denkt dat het realiteit is: de mail is nep, fake, vals!

(VDV) & (SVR)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Wist je dit al over Brussel?

De openingsscène van The Adventures of Tintin, de Kuifje-film van Steven Spielberg uit 2011, speelt zich [...]

08/09/2025

Wist je dit al over Leuven?

Het Hogeschoolplein in Leuven werd pas aangelegd in het begin van de 19de eeuw, na afbraak van een bouwvallig [...]

25/08/2025

Dit zijn de favoriete bestemmingen voor taaluitwisselingsstudenten

Deze zomer zijn bijna vijfhonderd Belgische jongeren naar het buitenland vertrokken met World Education [...]

22/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84