Image
04/03/2009

Doe je huisdier een tattoo cadeau

Al eeuwenlang smukken we ons lichaam op met tatoeages, maar daar zal het niet bij blijven. De nieuwste rage in Rusland is naast jezelf ook je huisdier te tatoeëren. Dierenrechtenorganisaties vinden het een schande.

Het eerste (mode)slachtoffertje was de Sphynx-kat Mickey. Na drie uur onder narcose kon het beestje op straat pronken met een afbeelding van een Egyptische farao op zijn borst. De dierenrechtenorganisaties in Rusland stellen alles in het werk om een verbod te krijgen op zulke praktijken.

(AG)


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 Sint-Niklase biertjes

1) ZoemZoem ZoemZoem, een parelend amberblond honingbier van 8 procent, wordt gebrouwen in microbrouwerij [...]

30/03/2026

Alweer nieuwbouw met honderden studentenkoten in Gent

De kotenschaarste in Gent heeft al heel wat nieuwbouwactiviteit opgeleverd. Momenteel wordt gemetseld [...]

25/03/2026

5 niet te missen events in Geel

1) Reggae Geel Op een wei een paar kilometer ten oosten van Geel-centrum wordt al sinds 1979 het enige [...]

23/03/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84