Image
29/03/2009

Roken is niet langer ‘cool’

In het rapport ‘Survey on Tobacco’ staat dat bijna een op de vier jongeren tussen 15 en 24 jaar dagelijks rookt. Onder andere op de zomerse events zal duidelijk worden dat de EU die cijfers probeert te drukken.

Dat steeds meer jongeren op erg jonge leeftijd beginnen te roken heeft de Europese Unie aangespoord om de ‘HELP – Voor een rookvrij leven’ op te starten. Zo willen de organisatoren jongeren uit alle lidstaten van de EU mobiliseren om hun leeftijdsgenoten te overtuigen dat roken niet meer cool is. De HELP-tent reist door heel Europa en houdt halt op meer dan 250 evenementen.

(VDV)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 trendy koffiezaken in Aalst

1) KOP Koffiezaak Bij KOP kan je ontspannen tot in het kwadraat met de plantaardige specialiteitskoffie [...]

17/11/2025

Een studentikoze stadswandeling door Gent

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op het Sint-Pietersplein, [...]

13/11/2025

Vijf Vlaamse jongeren worden New Yorkers voor VTM GO

Nieuw op VTM GO: The Big Waffle, waarin vijf jongeren naar New York vertrekken om er te gaan meedraaien [...]

11/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84