Image
28/04/2009

Strips: Plots 8

Plots kan je beschouwen als een bedreigde diersoort, want het is het laatst overblijvende stripblad in Vlaanderen. Voor ons ligt het achtste nummer, met een niet onaardige cover van Maarten De Saeger. Helaas dendert het bergaf zodra je die cover omslaat.

 

Het puberale editoriaal gezwets van de redactieleden belooft al niet veel goeds, en helaas menen die heren ons ook te moeten verblijden met verschillende spuuglelijke strips uit hun pen, waarin dat nietszeggende gelul gewoon doorgaat. Snel naar iets beters gezocht, want met 82 bladzijden staat er wel wat materiaal in dit blad. De Nederlander Maurice Hof is een getalenteerde kerel (vraag in de stripwinkel naar 'Foxx Tracker'), maar waar hij naartoe wil met zijn tekstloze verhaal over een vamp die een ei legt, geen idee. Met de andere vervolgverhalen is het nog erger gesteld: het amateuristische Rip Sterling van Bart en Rob Croonenborghs is papiervervuiling, en Het oor van Van Gogh van Peter Brutin en Matthias Cruyssaert is afzichtelijk. Hier en daar valt een degelijke pagina te bespeuren (Nachtschade van Mattias Uyttendaele bijvoorbeeld), maar voor de rest: wil alsjeblieft iemand het licht uitknippen en de deur achter zich dicht trekken?
 
 (HDP)

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Vijf Vlaamse jongeren worden New Yorkers voor VTM GO

Nieuw op VTM GO: The Big Waffle, waarin vijf jongeren naar New York vertrekken om er te gaan meedraaien [...]

11/11/2025

5x street art in Sint-Niklaas

1) ROA op The Chapel Werk van de Gentse topartiest ROA vind je overal ter wereld, maar in Sint-Niklaas [...]

10/11/2025

5 Street Art-higlights in Geel

1) Mr. June De Nederlandse Mr. June nam de zijgevel van Standaard Boekhandel in de Nieuwstraat [...]

03/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84