Image
18/05/2009

Michael Jackson opnieuw in Guinness book of records

Wacko Jacko mag dan misschien wel huidkanker hebben, hij is nog lang niet dood. Integendeel, de Amerikaanse popster komt zelfs nóg maar eens in het Guinness book of world records.


Zijn liedje Thriller dan toch, want op een universiteit in de Verenigde Staten hebben zowat 240 studenten en professoren het wereldrecord dansen op deze song verbroken. Om in aanmerking te komen voor dit record moesten alle deelnemers de dans, die zes minuten duurt, compleet foutloos uitvoeren. Het vorige record stond op naam van een Britse middelbare school, in 2008 slaagden 147 dansers erin daar samen alle moves mooi te kopiëren. Thriller staat ook al op zich in het Guinness book; het album ging al 108 miljoen keer over de toonbank en is daarmee al langer dan een kwarteeuw het best verkochte aller tijden.
 
Bekijk het filmpje van de geslaagde recordpoging hier
 
(SVR)

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Wist je dit al over Brussel?

De openingsscène van The Adventures of Tintin, de Kuifje-film van Steven Spielberg uit 2011, speelt zich [...]

08/09/2025

Wist je dit al over Leuven?

Het Hogeschoolplein in Leuven werd pas aangelegd in het begin van de 19de eeuw, na afbraak van een bouwvallig [...]

25/08/2025

Dit zijn de favoriete bestemmingen voor taaluitwisselingsstudenten

Deze zomer zijn bijna vijfhonderd Belgische jongeren naar het buitenland vertrokken met World Education [...]

22/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84