Image
13/08/2009

Exotische barbecuesausjes

Geen barbecue zonder lekkere sausjes. Sauzenspecialist Devos Lemmens breidt zijn gamma uit met een paar exotische lekkernijen. Wat dacht je van de Brasil-saus, op basis van tomaten, ananas en kruiden? Of Carribean Cocktail (de spelfout op de verpakking krijg je er gratis bij, doch dit terzijde), een zachte saus met kreeftenextract en whisky, ideaal voor bij vis?


Info: www.dl.be

 
Multifunctioneel kaasje
 
Idée Cuisine et Tartine van Entremont is op het eerste gezicht niet veel meer dan smeuïge smeerkaas in een potje, maar je kunt er vanalles mee doen. Op je boterham smeren, akkoord, maar ook toevoegen aan soep, gerechten gratineren, kaassaus maken, noem maar op. De smaak is een mengeling van lichte kaas en emmentaler.
 
Info: www.entremont.com

SOCIAL





 

Job in the picture

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84