Image
15/09/2009

Studentenuniform is te sexy

Dat schooluniformen studentes er altijd laten uitzien alsof ze de tenue van hun oma hebben gestolen, is zever. Integendeel zelfs, soms is de outfit zelfs uitdagend.

 

De twee grootste universiteiten van Thailand noemen de korte rokjes en strakke, doorschijnende bloesjes die steeds meer studentes als uniform dragen onfatsoenlijk en wijten die sexy look aan het feit dat tv- en filmsterren zich alsmaar schaarser kleden. Een grootschalige campagne, waarbij de universiteiten de bekende koppen in Thailand vraagt om overdag gepaste kleding te dragen en morele waarden te promoten, moet de meisjes overtuigen toch iets minder sexy achter de schoolbanken te kruipen.
 
(SVR)

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

Net je rijbewijs? Dan is dit wat je over autokosten moet weten

Net je rijbewijs gehaald? Gefeliciteerd, een nieuwe vrijheid begint! In België betekent dit niet alleen [...]

08/01/2026

5 coole weetjes over Brugge

1) Vroeger kon je schaatsen tot in Damme Op het Brugse uiteinde van de 15 km lange Damse Vaart [...]

05/01/2026

5 panorama's over Hasselt

1) Panoramatoren van het Begijnhof Beklim 145 treden voor een verrassend panoramisch uitzicht [...]

29/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84