Image
11/09/2009

Antwerpse studenten blijven plakken

Aan de start van het nieuwe academiejaar worden makkelijk een hele hoop feestjes gelinkt en daarvoor willen de meer dan 60 studentenclubs natuurlijk overal reclame maken.

 

Om wildplakken tegen te gaan, heeft Antwerps Studenten Overleg aan de stad gevraagd om tijdelijk tien plakborden te voorzien, vergelijkbaar met die voor de verkiezingen, en dat voorstel is snel goedgekeurd. Van 21 september tot en met 29 november komen er dan ook extra plakborden, waar studentenverenigingen zoals elk jaar dankbaar gebruik van zullen maken.
 
(SVR)
 

SOCIAL





 

Job in the picture

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84