Image
07/10/2009

Paaldansen en zumba op hogeschool

’t Is belangrijk om in vorm te blijven en momenteel zijn zumba en paaldansen dan ook bijzonder hot bij studenten. Soms kan je ’t zelfs doen tussen de lessen door.

 
 

Leuven wil haar studenten stimuleren om aan sport te doen en biedt daarom een speciale kaart aan voor 17 euro waarmee je het hele jaar door gebruik kan maken van de sportfaciliteiten van de hogeschool en de universiteit in Leuven. Daarbij willen de instellingen ook de trends in sportland volgen en zo werd onlangs zumba opgenomen in het sportprogramma. Bovendien is er elke woensdagavond de special ‘sports fever’. Op woensdag 7 november komt paaldansen aan bod.
 
 (SVR)
 

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 trendy koffiezaken in Aalst

1) KOP Koffiezaak Bij KOP kan je ontspannen tot in het kwadraat met de plantaardige specialiteitskoffie [...]

17/11/2025

Een studentikoze stadswandeling door Gent

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op het Sint-Pietersplein, [...]

13/11/2025

Vijf Vlaamse jongeren worden New Yorkers voor VTM GO

Nieuw op VTM GO: The Big Waffle, waarin vijf jongeren naar New York vertrekken om er te gaan meedraaien [...]

11/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84