Image
02/12/2002

Brian May krijgt eredoctoraat

Brain May - je weet wel: de wandelende bedsprei die de gitaar hanteert bij Queen - heeft een eredoctoraat gekregen van de universiteit van Hertfordshire. Dat hij niet voor kapper gestudeerd heeft, dat zie je, maar Brian blijkt dus sterrenkunde gestudeerd te hebben aan het Imperial College in Londen.

Toen hij daar met onderzoek bezig was dat tot een doctoraat moest leiden, begon zijn hobby (gitaar tokkelen bij een beginnend rockgroepje) zodanig uit de hand te lopen dat hij dan maar fulltime muzikant is geworden. Inmiddels is Brian 55 jaar jong, en besloot de unief van Hertfordshire hem alsnog die doctoraatstitel toe te kennen omwille van de positieve uitstraling die hij aan de sterrenkunde heeft gegeven. Over zijn sympathieke uitstraling bij vrouwelijke poedels werd weer eens in alle talen gezwegen.

(JC)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Terug van weggeweest: de Gentse Boekentorenrun

Er is geen student in Gent die zich nog niet heeft afgevraagd hoe de iconische Boekentoren van de universiteit [...]

24/09/2025

Time to shine met de nieuwe Guido Studentenagenda 2025-2026

Hij is stukken stijlvoller dan een digitale kalender, kost maar 15 euro en je kan er - naast lessen, [...]

23/09/2025

5x vegan in Leuven

1) Bodhi Bodhi is een gevestigde naam in de Leuvense vegan scene. Hier geniet je van creatieve [...]

22/09/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84