Image
02/12/2002

Brian May krijgt eredoctoraat

Brain May - je weet wel: de wandelende bedsprei die de gitaar hanteert bij Queen - heeft een eredoctoraat gekregen van de universiteit van Hertfordshire. Dat hij niet voor kapper gestudeerd heeft, dat zie je, maar Brian blijkt dus sterrenkunde gestudeerd te hebben aan het Imperial College in Londen.

Toen hij daar met onderzoek bezig was dat tot een doctoraat moest leiden, begon zijn hobby (gitaar tokkelen bij een beginnend rockgroepje) zodanig uit de hand te lopen dat hij dan maar fulltime muzikant is geworden. Inmiddels is Brian 55 jaar jong, en besloot de unief van Hertfordshire hem alsnog die doctoraatstitel toe te kennen omwille van de positieve uitstraling die hij aan de sterrenkunde heeft gegeven. Over zijn sympathieke uitstraling bij vrouwelijke poedels werd weer eens in alle talen gezwegen.

(JC)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

Docureeks over buitenlandse studenten in Leuven

Aan de KU Leuven studeren dit academiejaar meer dan tienduizend buitenlandse studenten. De vijfdelige [...]

18/12/2025

5x doorzakken in Brussel

1) Plein Publiek Dit is zonder twijfel de leukste en gezelligste club in Brussel. Plein Publiek [...]

15/12/2025

Nieuwe virtual-realityopleiding voor vliegtuigpiloten

Pilotenopleidingen zijn altijd al hi-tech geweest, maar Lufthansa Aviation Training en Airbus hebben [...]

11/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84