Image
02/12/2002

Brian May krijgt eredoctoraat

Brain May - je weet wel: de wandelende bedsprei die de gitaar hanteert bij Queen - heeft een eredoctoraat gekregen van de universiteit van Hertfordshire. Dat hij niet voor kapper gestudeerd heeft, dat zie je, maar Brian blijkt dus sterrenkunde gestudeerd te hebben aan het Imperial College in Londen.

Toen hij daar met onderzoek bezig was dat tot een doctoraat moest leiden, begon zijn hobby (gitaar tokkelen bij een beginnend rockgroepje) zodanig uit de hand te lopen dat hij dan maar fulltime muzikant is geworden. Inmiddels is Brian 55 jaar jong, en besloot de unief van Hertfordshire hem alsnog die doctoraatstitel toe te kennen omwille van de positieve uitstraling die hij aan de sterrenkunde heeft gegeven. Over zijn sympathieke uitstraling bij vrouwelijke poedels werd weer eens in alle talen gezwegen.

(JC)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 studiecafeetjes in Hasselt

1) King Kong Coffee De zotste uitbaters creëren de meest originele drankjes voor hun bezoekers. [...]

20/10/2025

Pizza Hut lanceert pizza met zwart deeg voor Halloween

Eind oktober, die donkere periode waarin we graag onszelf bang maken of ongewone uitdagingen aangaan! [...]

17/10/2025

Een studentikoze stadswandeling door Sint-Niklaas

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

16/10/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84