Image
14/12/2009

Star Trek

Star Trek leek op sterven na dood, maar dat was buiten J.J. Abrams gerekend, Hollywoods nieuwste übergeek. Hij durfde het aan om Star Trek te rebooten en maakte er een oogverblindend knappe sciencefictionfilm van.

 

J.J. heeft klassieke personages een meer dan geslaagde nieuwe invulling gegeven en heeft het Star Trek-universum enerzijds radicaal opgepoetst om nieuwe fans aan te trekken, en anderzijds voldoende gerespecteerd om ook het hart van de doorgewinterde trekkies sneller te doen slaan. De look van de film is fantastisch. De hyperkinetische camerastijl, compleet met lens flares en flash zooms, doet volkomen realistisch aan. Star Trek is terug, en hoe. May it live long, and prosper.
 
Dvd-extra's: Audiocommentaar, A new vision, gag reel, deleted scenes met commentaar, To boldly go, casting, aliens, score.
 
ook op Blu-ray Disc
(HDP)

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Wist je dit al over Gent?

Op het Sint-Veerleplein in Gent, bij het Gravensteen, staat iets wat op het eerste gezicht lijkt op een [...]

18/08/2025

Schapen houden hogeschoolcampus groen (en blijven doorgrazen tot oktober)

Niet alle hogescholen liggen in een bruisend stadscentrum. Vertel dat maar aan de studenten op Campus [...]

04/08/2025

Erasmushogeschool Brussel? Zeg maar Erasmushogeschool Leuven!

Erasmushogeschool Brussel heeft niet alleen acht campussen in de hoofdstad, maar bood ook opleidingen [...]

01/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84