Image
06/11/2009

Pete Yorn & Scarlett Johansson: Break up

Scarlett zal nooit een fantastische zangeres zijn. De eerste keer ging ze de uitdaging aan om een cd vol covers van Tom Waits, een held, vol te zingen. En eerlijk vonden we een aantal songs charmant, moedig of was haar hese, diepe stem voldoende om ons te doen zweven.

 
 

Deze keer haakt ze Pete Yorn aan haar sensuele arm, muziekmaker bij soundtracks, drie albums en best succesvol, maar wij kenden de man niet. Gelukzak! Scarlett speelt hier eerder onopvallende sidekick en al bij al valt het nog best mee. Een plaat die je makkelijk meeneemt op de achtergrond en niet stoort, maar niks om van achterover te vallen. Aangenaam, onschadelijk, licht en luchtig, eerder zeggen dan zingen. De sympathie blijft, veel kan ze voor ons niet misdoen.
 
(LAD)
 

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84